FQB27P06TM
Partnumber:
FQB27P06TM
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET P-CH 60V 27A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R