FQB33N10TM
Partnumber:
FQB33N10TM
Manufacturer:
FAIRCHILD
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 33A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R