FQI50N06
Partnumber:
FQI50N06
Manufacturer:
FAIRCHILD
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
682 in stock
SKU:
FQI50N06
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 50A 3-Pin(3+Tab) I2PAK