Partnumber: FQP47P06
Manufacturer: FAIRCHILD/ON
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1021 in stock
SKU: FQP47P06
decrease increase
Package Trans MOSFET P-CH 60V 47A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube