FQP85N06
Partnumber:
FQP85N06
Manufacturer:
ON/FAIRCHILD
Availability:
579000 in stock
SKU:
FQP85N06
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 85A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube