FQPF45N15V2
Partnumber:
FQPF45N15V2
Manufacturer:
FAIRCHILD
Availability:
728 in stock
SKU:
FQPF45N15V2
Package
Trans MOSFET N-CH 150V 45A 3-Pin(3+Tab) TO-220FP Tube