FRM100JT-73-10R
Partnumber:
FRM100JT-73-10R
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 10 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Conformal Coated AXL