FS055C223K4Z2A
Partnumber:
FS055C223K4Z2A
Manufacturer:
Kyocera AVX Components
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.022uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 FlexiTerm 125°C Automotive T/R