FS10VSJ-2
Partnumber:
FS10VSJ-2
Manufacturer:
MITSUBISHI ELECTRIC
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
369 in stock
SKU:
FS10VSJ-2
Package
TRANS MOSFET N-CH 100V 10A 3-PIN(2+TAB) TO-220S