FS22SM-12A
Partnumber:
FS22SM-12A
Manufacturer:
Renesas Electronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 600V 22A 3-Pin(3+Tab) TO-3P