FS400R12A2T4
Partnumber:
FS400R12A2T4
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 400A 1500000mW Automotive Tray