FS400R12A2T4
Partnumber:
FS400R12A2T4
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Insulated Gate Bipolar Transistor, 400A I(C), 1200V V(BR)CES