FS450R12OE4P
Partnumber:
FS450R12OE4P
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Transistor IGBT Module N-CH 1.2kV 450A ±20V Screw Tray - Trays