FSV10100V
Partnumber:
FSV10100V
Manufacturer:
onsemi
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 100V 10A 22.94ns 3-Pin(2+Tab) TO-277 T/R