FSV15150V
Partnumber:
FSV15150V
Manufacturer:
FAIRCHILD
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Schottky 150V 15A 3-Pin(2+Tab) TO-277 T/R