FTR-B3SA4.5Z-B10
Partnumber:
FTR-B3SA4.5Z-B10
Manufacturer:
FUJITSU LIMITED
products.category:
others
Availability:
1184 in stock
SKU:
FTR-B3SA4.5Z-B10
Package
ELECTROMECHANICAL RELAY DPDT 2A 4.5VDC 145OHM SURFACE MOUNT