FTR-C1GB012G-B05
Partnumber:
FTR-C1GB012G-B05
Manufacturer:
FUJITSU
products.category:
Relay
Availability:
100000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 2A DPDT(14.9x9.4x9.4)mm SMD