FTR-F1CD012V
Partnumber:
FTR-F1CD012V
Manufacturer:
FUJITSU Limited
products.category:
Relay
Availability:
1060 in stock
SKU:
FTR-F1CD012V
Package
Relais DPDT 5A 12V 360R RoHS : Compliant