FTR-F1CL024R
Partnumber:
FTR-F1CL024R
Manufacturer:
FCL COMPONENTS LIMITED
Availability:
100000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 8A DPDT(29x12.8x16.5)mm THT