FTR-F6AA024Z
Partnumber:
FTR-F6AA024Z
Manufacturer:
FUJITSU
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 5A SPST-NO(20.3x7x15)mm THT