FW10A10R0JA
Partnumber:
FW10A10R0JA
Manufacturer:
BOURNS
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 10 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo