FX12B-60P-0.4SV
Partnumber:
FX12B-60P-0.4SV
Manufacturer:
HIROSE ELECTRIC
products.category:
Connector
Availability:
100000 in stock
Package
Conn Board to Board HDR 60 POS 0.4mm Solder ST SMD T/R