FX18-60P-0.8SV
Partnumber:
FX18-60P-0.8SV
Manufacturer:
Hirose Electric
Availability:
10030 in stock
Package
Conn Board to Board HDR 60 POS 0.8mm Solder ST SMD Automotive Tray