FX2-20S-1.27SVL
Partnumber:
FX2-20S-1.27SVL
Manufacturer:
Hirose Electric Co Ltd
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board to Board RCP 20 POS 1.27mm Solder ST SMD Automotive Tray