FX23-40S-0.5SH
Partnumber:
FX23-40S-0.5SH
Manufacturer:
HIROSE
Availability:
10180 in stock
Package
Conn Board to Board RCP 40 POS 0.5mm Solder RA SMD Automotive Tray