FX23-60P-0.5SV20
Partnumber:
FX23-60P-0.5SV20
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board to Board HDR 60 POS 0.5mm Solder ST SMD Tray