FX2B-100PA-1.27DSL(71)
Partnumber:
FX2B-100PA-1.27DSL(71)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
others
Availability:
10002 in stock
Package
Conn Board to Board HDR 100 POS 1.27mm Solder RA Thru-Hole Tray