FX2B-40SA-1.27R
Partnumber:
FX2B-40SA-1.27R
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Conn IDC Connector RCP 40 POS 1.27mm IDT RA Cable Mount Tray