FX2BM-60SA-1.27R
Partnumber:
FX2BM-60SA-1.27R
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Wire to Board RCP 60 POS 2.54mm IDT RA Cable Mount Bag