FX2C-40S-1.27DSAL(71)
Partnumber:
FX2C-40S-1.27DSAL(71)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board to Board RCP 40 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tray