FX2CA1-52P-1.27DSA(71)
Partnumber:
FX2CA1-52P-1.27DSA(71)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board to Board HDR 52 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bag