FX4C3-32P-1.27DSA
Partnumber:
FX4C3-32P-1.27DSA
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board to Board HDR 32 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tray