FX4C3-32S-1.27DSA(71)
Partnumber:
FX4C3-32S-1.27DSA(71)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board to Board RCP 32 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tray