FX8-100P-SV1
Partnumber:
FX8-100P-SV1
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
130200 in stock
SKU:
FX8-100P-SV1
Package
Conn Board to Board HDR 100 POS 0.6mm Solder ST SMD Tray