FX8-100S-SV
Partnumber:
FX8-100S-SV
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
1050 in stock
SKU:
FX8-100S-SV
Package
Conn Board to Board RCP 100 POS 0.6mm Solder ST SMD Bag