FXO-HC536R-75
Partnumber:
FXO-HC536R-75
Manufacturer:
Fox Electronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
HCMOS Output Clock Oscillator, 0.75MHz Min, 250MHz Max, 75MHz Nom,