FXO-HC736R-125
Partnumber:
FXO-HC736R-125
Manufacturer:
IDT/Renesas Electronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 125MHz ±25ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R