FZ600R12KE4
Partnumber:
FZ600R12KE4
Manufacturer:
INFINEON
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Insulated Gate Bipolar Transistor, 600A I(C), 1200V V(BR)CES, N-Channel, MODULE-5