G125-MV11005L1P
Partnumber:
G125-MV11005L1P
Manufacturer:
Harwin
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header M 10 POS 1.25mm Solder ST Thru-Hole Cut Tape