G2R-14-T130-DC24
Partnumber:
G2R-14-T130-DC24
Manufacturer:
OMRON ELECTRONIC COMPONENTS LLC
products.category:
others
Availability:
1514 in stock
SKU:
G2R-14-T130-DC24
Package
RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 24V