G2R-24-24V
Partnumber:
G2R-24-24V
Manufacturer:
OMRON CORPORATION
products.category:
others
Availability:
311 in stock
SKU:
G2R-24-24V
Package
RELAY: ELECTROMAGNETIC, DPDT, UCOIL:24VDC, 4A/250VAC, 4A/30VDC