G2RL-1-DC48
Partnumber:
G2RL-1-DC48
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
322000 in stock
SKU:
G2RL-1
Package
Power Relay 48VDC 12A SPDT(29x12.7x15.7)mm THT