G2VN-237P-24VDC
Partnumber:
G2VN-237P-24VDC
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
9985 in stock
Package
Power Relay 24VDC 2A DPDT(20.3x10.1x11)mm THT