G3VM-101UR
Partnumber:
G3VM-101UR
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Solid State Relay 20mA 1.4V DC-IN 0.1A 100V DC-OUT 4-Pin VSON Cut Tape