G4A-1A-E-DC12
Partnumber:
G4A-1A-E-DC12
Manufacturer:
Omron
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 20A SPST-NO(30.5mm 16mm 33.5mm) THT