G5A-237P-DC24V
Partnumber:
G5A-237P-DC24V
Manufacturer:
OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION
products.category:
others
Availability:
1711 in stock
SKU:
G5A-237P-DC24V
Package
SIGNAL RELAY 24VDC 1A DPDT(16X9.9X8.4)MM THT