G5LE-1A-E-24VDC
Partnumber:
G5LE-1A-E-24VDC
Manufacturer:
OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION
products.category:
others
Availability:
833 in stock
SKU:
G5LE-1A-E-24VDC
Package
POWER RELAY 24VDC 16A SPST-NO(22.5X16.5X19)MM THT