G5LE-1A-E-DC24
Partnumber:
G5LE-1A-E-DC24
Manufacturer:
Omron
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Electromechanical Relay SPST-NO 16A 24VDC 1.44KOhm Through Hole