Partnumber: G5V-1-24VDC
Manufacturer: OMRON CORPORATION
products.category: Relay
Availability: 10000 in stock
SKU: G5V-1-24VDC
decrease increase
Package Signal Relay 24VDC 1A SPDT(12.5x7.5x10)mm THT