G5V-1-DC24
Partnumber:
G5V-1-DC24
Manufacturer:
Omron
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
SKU:
G5V-1-DC24
Package
Signal Relay 24VDC 1A SPDT( (12.5mm 7.5mm 10mm)) THT